Hakkımızda

İnşaat sektörü yüksek bütçeli işlerin başında gelmektedir. Finansal kaynakların etkin ve verimli olarak kullanılabilmesi için maliyetin düşük tutulması ve projenin zamanında bitirilmesi gerekmektedir.


Bu süreci sorunsuz bir şekilde yürütmek isteyen inşaat şirketleri düşük maliyette ve yüksek kalitede imalat yapabilmek için doğru malzeme kullanımına ve uygun fiyat araştırmaya yönelmiştir. Malzemelerin kullanım alanları, uygulama teknikleri, kalitesi, birim sarfiyatı, adeti, ebadı, ve üreticisi gibi hususların mutlaka araştırılması ve toplanılan bu bilgilere göre iş planının yapılması gerekmektedir.


Toptan Alçı Malzemeleri, yapacak olan iş planınızın aksamadan devam edebilmesi için inşaat malzemeleri hakkındaki bilgi ve tecrübelerini sizler ile paylaşmaktadır. Amacımız ; Zorlu piyasa koşullarında kaynaklarınızı verimli kullanmanıza yardımcı olmak, inşaat malzemelerini en ekonomik şekilde, istenilen kalitede ve istenilen zamanda imalat sahanıza getirmektir.


İşin nasıl yapılacağını söyleyip geçmektense, işin içine sizinle birlikte giren, ihtiyaçlarınızı anlamaya ve bu süreçte sizi hedeflerinize doğru bir şekilde yönlendirmeye çalışan anlayışla hizmet vermekteyiz.